Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Бояна
365 000 €
713 877.95 лв.

(3 017 €, 5 900.74 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 18:23 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 223 пъти.
Площ:
121 m2
Етаж:
2-ри от 4
Газ:
ДА
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Уютен дом между града и планината!

'RockIT Properties' има удоволствието да ви представи апартамент за продажба в нова, бутикова сграда в кв. Бояна.

Апартаментът се намира на втори етаж и е с обща площ от 121.25 кв.м., от които 105,84 кв.м. са застроена площ.

Разпределение:

-Входно антре
-Тоалетна
-Дневна с кухненски бокс и трапезария с излаз към дворна тераса
-Спалня
-Баня с тоалетна
-Спалня с излаз на дворна тераса

Жилището е с югозападно изложение.

Апартаментът е завършен по БДС стандарт, с монтирана блиндирана външна врата със система за заключване Мастър Кей, индивидуално газово котле и алуминиеви радиатори.

Районът е изключително тих и спокоен, като същевременно осигурява бърз достъп до основни пътни артерии като Околовръстен път и бул. България.

Има възможност за покупка на двоен гараж на цена 60 000 евро.

Всички цени са с включен ДДС.

Предлагаме безплатна консултация и съдействие за финансиране от водещите банки, с договаряне на най-изгодни условия за клиента.

Груб строеж

Конструкция: Стоманобетонова, устойчива на IX-та степен по скалата на Медвеев. Тухлени стени с изолация.
Архитектурно-строителни работи:Под: шумоизолация, циментова замазка.
Стени и тавани: гипсова мазилка.
Санитарен възел: гипсокартон, циментова замазка.
Дограма: шесткамерна PVC с троен стъклопакет.
Външна врата: блиндирана с мастър ключ.
Тераси: хидроизолация и гранитогрес.
Покрив: топлоизолация (15 см).